KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13725180
nr 1372 5180
Oidentifierad konstnär. Stadsmotiv, Holland. Signerad. Olja på duk, 61x50 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 18 januari 2021
kl 18:49:36
400 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
700 kr
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr